Technik leśnik - nowy kierunek kształcenia w ofercie edukacyjnej ZSP w Brzezinach

kwiecień 30, 2020

Od nowego roku szkolnego 2020/2021 uruchamiamy nabór do klasy technikum w zawodzie: technik leśnik. Jest to oferta adresowana do wszystkich miłośników przyrody, ale nie tylko. Patronat nad klasą obejmie SGGW – AR w Warszawie. Zajęcia praktyczne i praktyka zawodowa odbywać się będzie przy współpracy specjalistów z Leśnego Zakładu Doświadczalnego w Rogowie. Jest to zawód z perspektywami, gdyż branża leśnicza wymaga specjalistów, mających wszechstronne umiejętności do zarządzania, planowania
i nadzoru nad drzewostanem i zwierzyną leśną. Las będzie zawsze potrzebny ludziom dla zachowania czystości powietrza, potrzebne będą również surowce, którymi las obdarowuje człowieka. Jeżeli cenisz ciszę i spokój, kochasz przyrodę, lubisz spędzać czas na dworze i chciałbyś w przyszłości pracować w nienormowanym czasie pracy – to oferta dla Ciebie!

Kierunki kształcenia w naszej szkole

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Ogólnokształcące

Liceum o profilu policyjno-prawnym zostało objęte patronatem Komendy Powiatowej Policji w Brzezinach.

Czytaj więcej...
Technik ekonomista

Technik ekonomista

Uczniowie zdobywają wiedzę z zakresu ekonomii, gospodarki, prawa, podatków, finansów, rachunkowości.

Czytaj więcej...
Technik logistyk

Technik logistyk

Logistyka jest jedną z najszybciej rozwijających się sfer działalności gospodarczej w naszym kraju.

Czytaj więcej...
Technik żywienia i usług gastronomicznych

Technik żywienia i usług gastronomicznych

Technik żywienia i usług gastronomicznych jest przygotowany do sporządzania potraw i napojów.

Czytaj więcej...
Technik kelner

Technik kelner

Kelner. Pionierska klasa w ZSP w Brzezinach.

Czytaj więcej...
  • 1
ul. Konstytucji 3 Maja 5
95-060 Brzeziny
(46) 874 47 99

„Powiedz mi, to zapomnę. Naucz mnie, to może zapamiętam. Zaangażuj mnie, to się nauczę.”

- Benjamin Franklin